Par uzņēmumu Akciju sabiedrība "Latvijas Investīcijas" dibināta 2009.gadā. "Latvijas Investīcijas‘‘ nodarbojas un saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamā īpašuma attīstīšanu, kā arī dažāda veida aizdevumu un juridisko konsultāciju sniegšanu. Kompānija iemantojusi investoru un klientu uzticību, skaidri izprotot viņu vajadzības un pievēršot lielu uzmanību katrai detaļai, lai sniegtu pakalpojumu, kas precīzi atbilsts klientu prasībām. 

Mūsu pieredze Mēs specializējamies:
- Nekustamā īpašuma attīstīšana - vēsturisku ēku iegāde un renovēšana;
- Nekustamā īpašuma starpniecība - mēs palīdzēsim Jums atrast īpašumu, kas precīzi atbilst Jūsu vajadzībām - dzīvokli, īpašumu attīstīšanai (komerctelpas, viesnīcas), zemi apbūvei, īpašumu ar regulāru un stabilu naudas plūsmu utt.;
- Juridiskā palīdzība - īpašuma privatizācijas, mantojuma jautājumi, dokumentu sagatavošana;
- Aizdevumi - hipotekārais kredīts, īstermiņa aizdevums līdz īpašuma pārdošanai, īstermiņa aizdevumu atmaksa utt.;
- Projektu vadība - mēs palīdzēsim Jums uzcelt, pārvaldīt un izīrēt Jūsu īpašumu.

Mūsu mērķi Uzņēmums, kuram ir skaidra izpratne par tā mērķiem, nevar funkcionēt bez nākotnes vīzijām. AS''Latvijas Investīcijas'' nākotnes vīziju ir daudz. Mūsu galvenais mērķis ir paplašināt savu biznesa redzējumu un iespējams ieviestu jaunas, varbūt pat Rīgā un Latvijā neredzētas un nebijušas vēsmas. Mēs vēlamies atbalstīt mūsu klientus, nodrošinot visu, kas nepieciešams, lai viņi varēt veiksmīgi uzsākt savu biznesu un strādāt Latvijas tirgū. Mēs turpināsim attīstīt unikālus projektus galvenokārt, piedāvājot tos Latvijas iedzīvotājiem un nodrošinot tos augstākajā kvalitātē, par tādu pašu cenu, kā citām mūsu sfērā strādājošām kompānijām. 

Sekojot šai stratēģijai, mēs spēsim ne tikai apmierināt pieprasījumu vietējā tirgū, bet arī piedāvāt labākos risinājumus saviem klientiem un partneriem.